• Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Katt Williams: World War III

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

  • Conflicted

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Black Box

    ★½

  • Tenet

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Sonic the Hedgehog

  • Goldman v Silverman

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Ip Man 4: The Finale

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Fractured

    ★½

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • ReMastered: Devil at the Crossroads

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Close

    ★½

  • Fyre

    ★★★

  • The Drug King

    ★★½

  • The Godfathers of Hardcore

    ★★★