RSS feed for Austin

Austin has logged 22 entries for films during 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Exodus: Gods and Kings

Exodus: Gods and Kings

2014
×
★★★
Edit this entry  
24
Dumb and Dumber To

Dumb and Dumber To

2014
×
★★
Read prior review Edit this entry  
13
Dumb and Dumber To

Dumb and Dumber To

2014
×
★★
Read prior review Edit this entry  
13
Ouija

Ouija

2014
×
½
Read prior review Edit this entry  
07
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Big Hero 6

Big Hero 6

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Annabelle

Annabelle

2014
×
★★
Read prior review Edit this entry  
03
Annabelle

Annabelle

2014
×
★★
Read prior review Edit this entry  
13
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
★★★
Edit this entry  
01
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Edit this entry  
16
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★
Edit this entry  
18
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Noah

Noah

2014
×
★★
Edit this entry  
22
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★
Edit this entry