RSS feed for Austin

Austin has logged 21 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
The Great Escape

The Great Escape

1963
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Fury

Fury

2014
×
★★★★
Edit this entry  
17
Adam Devine: Best Time of Our Lives

Adam Devine: Best Time of Our Lives

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Battle at Big Rock

Battle at Big Rock

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Here Comes the Boom

Here Comes the Boom

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Edit this entry  
01
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Thor

Thor

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry