• Michael Che: Shame the Devil

  • Mayor Pete

  • tick, tick...BOOM!

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Theo Von: Regular People

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Sam Morril: Full Capacity

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Shane Gillis: Live In Austin

  • Untold: Breaking Point

  • Dune

    ★★★½

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

  • He's All That

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Queenpins

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

  • Candyman

    ★★★½

  • Habit

    ½

  • Sweet Girl

  • Untold: Deal with the Devil

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Luc Longley: One Giant Leap

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

  • Beckett

    ★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★★

  • Jolt

    ★½

  • The North Water

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Val

  • Black Widow

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★★

  • Lansky

    ★½

  • Scenes from an Empty Church

    ★★★

  • Good on Paper

    ★★

  • Trevor Noah Presents Josh Johnson: # (Hashtag)

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • False Positive

  • The Birthday Cake

    ★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • The House Next Door: Meet the Blacks 2

    ★★

  • Infinite

  • Edge of the World

    ★★

  • Hero Mode

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Oslo

    ★★★

  • Plan B

    ★★★

  • The Hoff Twins

  • Friends: The Reunion

  • Creating an Army of the Dead

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★