Sort by
  • Babylon

  • Manticore

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • The Beasts

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Camera Cafe: The Movie

  • Turning Red

  • The Batman

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • West Side Story

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★½

  • Love Gets a Room

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Dune

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Girlfriends

  • Save Ralph

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Riot Police

    ★★★★★

  • Lipothymia

    ½

  • Soul

    ★★★★

  • Konga TNT

    ★★★★★

  • Eso que tú me das

  • Another Round

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Tenet

  • Voyage Au Bout De La Nuit

  • Una Situación Extraordinaria

    ★★★

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Veneno

    ★★★★½

  • Adú

    ★½

  • The New Pope

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

  • The Gentlemen

  • Klaus

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Me envenenas

  • While at War

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Nimic

    ★★★★

  • Anima

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • You Are My Movie

    ★½

  • Five Feet Apart

    ★½

  • Greener Grass

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Ant Head

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Little Adventure In Rome

  • Bocadillo

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • The Realm

    ★★★★★

  • Loro

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★