Sort by
  • The Equalizer 3

    ★★★★★

  • Retribution

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★★

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • My Animal

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Divinity

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Eileen

    ★★★★½

  • Cat Person

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★½

  • The Pod Generation

    ★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Kim's Video

    ★★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Oak Thorn & the Old Rose of Love

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ½

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½