• Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Dr. Jekyll and Mr. Hyde

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Blood Rage

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Payday

    ★★★★★

  • The Keep

    ★★★★★

  • Sleepwalkers

    ★★★★

  • The Guest

    ★★★★★

  • House of Wax

    ★★★★

  • Beyond the Door

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Nothing but Trouble

    ★★★★½

  • Sundown: The Vampire in Retreat

    ★★★★★

  • Twice Dead

    ★★★★

  • Eyes of a Stranger

    ★★★★½