• Malignant

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Masquerade

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Boy Behind the Door

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Settlers

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Awake

    ★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Power

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Dawn of the Beast

    ★★½

  • The Unholy

    ★½

  • The Seventh Day

    ★★★

  • Women

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★★½

  • Bats

  • 400 Bullets

    ★★½

  • Cherry

    ★½

  • The Pond

  • Boss Level

    ★★★½

  • Faceless

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Letters to Satan Claus

    ★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Slayed

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Dry

    ★★★

  • Silent Night

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Christmas Crossfire

    ★★

  • Godmothered

    ★★★

  • Castle Freak

    ★★½

  • The Prom

    ★★★½

  • Superintelligence

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Let Him Go

    ★★½

  • Happy Horror Days

  • Rogue City

    ★★