Bill has logged 38 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Concrete Plans

Concrete Plans

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Feedback

Feedback

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Z

Z

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Earth and Blood

Earth and Blood

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Nocturne

Nocturne

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
2067

2067

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dick Johnson Is Dead

Dick Johnson Is Dead

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Superintelligence

Superintelligence

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
The Decline

The Decline

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Girl

Girl

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
Read the review Edit this entry  
21
Run

Run

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Swerve

The Swerve

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
I Am Greta

I Am Greta

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jungleland

Jungleland

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Spontaneous

Spontaneous

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Deeper You Dig

The Deeper You Dig

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jasper Mall

Jasper Mall

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Let Him Go

Let Him Go

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Greenland

Greenland

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Nine Lives

Nine Lives

2002
×
Read the review Edit this entry  
13
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Secrets We Keep

The Secrets We Keep

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Possessor

Possessor

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hide And Go Shriek

Hide And Go Shriek

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
We Summon the Darkness

We Summon the Darkness

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Come Play

Come Play

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry