• There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Night House

    ★★★½

  • Bingo Hell

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • The Boneyard

    ★★½

  • Sator

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Across 110th Street

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • The Marseille Contract

    ★★★

  • The Swarm

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Curse III: Blood Sacrifice

    ★★

  • Curse II: The Bite

    ★★½

  • The Curse

    ★★★½