• Nope

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Hypochondriac

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Flux Gourmet

    ★★★½

  • Slapface

    ★★

  • Hatching

    ★★★

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★★

  • Loving Highsmith

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • 11 Preliminary Orbits Around Planet Lem

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • Alone with You

    ★★★

  • Saintmaking

    ★★★½

  • Wolf

    ★★★

  • Let Me Hear It Barefoot

    ★★

  • The Bones

    ★★★★½

  • Laguna Ave.

    ★★

  • Dawn Breaks Behind the Eyes

    ★★★

  • Take Back the Night

    ★★★½

  • The Sixth Reel

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • Nitram

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Memoria

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Moneyboys

    ★★

  • Neptune Frost

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★

  • The Medium

    ★½

  • Great Freedom

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • The Green Sea

    ★★★

  • Young Diego

    ★★★½

  • The Familiar

    ★★★

  • Beakman & Jok

    ★★★

  • Sensorium

    ★½

  • Bestia

    ★★★★

  • No Man of God

    ★★★½

  • Sound of Violence

    ★½

  • Swan Song

    ★★★½

  • The Feast

    ★★★½

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★

  • I'm Your Man

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Flee

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • Some Southern Waters

    ★★★½

  • On the Floor

    ★★

  • Can You Bring It: Bill T. Jones and D-Man in the Waters

    ★★★★

  • Kindred

    ★★★½

  • Reunion

    ★★

  • The Women's Revenge

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★

  • Undercurrent

    ★★

  • Truman & Tennessee: An Intimate Conversation

    ★★★

  • Caveat

    ★★½

  • The Curse of Willow Song

    ★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Never Gonna Snow Again

    ★★★

  • Night of the Kings

    ★★★★

  • Mosquito State

    ★½