RSS feed for Clay
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Climax

Climax

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry