• The House

    ★★★

  • The Wasteland

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Arsène Wenger: Invincible

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Munich: The Edge of War

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • The Manor

    ★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Birds of Paradise

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★

  • Fever Dream

    ★★★

  • My Son

    ★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Procession

    ★★★★

  • Encounter

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Beckett

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Trip

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Jolt

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Together

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

  • The Beta Test

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • Awake

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★★