Sort by
  • F9

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Willy's Wonderland

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Tenet

    ½

  • Onward

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★

  • Stuber

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Holmes & Watson

    ½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Black '47

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • Chef

    ★★★★

  • The Secret Life of Walter Mitty

    ★★★★

  • MacGruber

    ★★★★

  • The Prestige

    ★★★★★

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★★★

  • The Mummy

    ★★★★★

  • Halloweentown

  • Face/Off

    ★★★★

  • Big Night

    ★★★★½

  • Point Break

    ★★★★

  • Vampire's Kiss

    ★★★★★

  • Planes, Trains and Automobiles

    ★★★★★