• Nightbooks

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Old

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The 8th Night

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Buckley's Chance

    ★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • I Am All Girls

    ★★

  • Army of the Dead

  • 22 vs. Earth

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★

  • Soul of the City

  • Dory Finding

    ★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★

  • Outside the Wire

    ★½

  • Wish You

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • Just Ask Him

    ★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Burrow

    ★★★

  • The Dry

    ★★★★½

  • Sweet River

    ★★

  • The Prom

    ½

  • Out

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Holidate

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Rams

    ★★★★

  • Firestarter: The Story of Bangarra

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • 2067

    ★½

  • The Scary House

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Penguin Bloom

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • The Block Island Sound

    ★★

  • The Owners

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The Sleepover

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Follow Me

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½