Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ½

  • Klaus

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • The Nun

    ★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Tag

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★

  • Sherlock Gnomes

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • A Christmas Prince

    ★½

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Trolls Holiday

  • Justice League

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Olaf's Frozen Adventure

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • A Bad Moms Christmas

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Loving Vincent

    ★★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Gifted

    ★★★★

  • Red Nose Day Actually

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • The Boss Baby

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★