Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • The Big 4

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Interceptor

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Black Site

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • We Own This City

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Across The Rails

  • The Contractor

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Outfit

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hell Hath No Fury

    ★★★

  • One Shot

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½