Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Icahn: The Restless Billionaire

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Vanguard

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Be Water

    ★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Shadow

    ★★★★

  • Sad Hill Unearthed

    ★★½

  • The Foreigner

    ★★★

  • The Villainess

    ★★½

  • Kung Fu Yoga

  • Ratchet & Clank

    ★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Kung Fury

    ★★★★

  • Rush

    ★★★★½

  • Man of Tai Chi

    ★★½

  • The Grandmaster

    ★★★

  • Chinese Zodiac

  • Dragon

    ★★★

  • Reign of Assassins

    ★★★

  • Ip Man

    ★★★★★

  • Ponyo

    ★★★★

  • Mad Detective

    ★★★½

  • Exiled

    ★★★★

  • SPL: Kill Zone

    ★★★

  • Charlie and the Chocolate Factory

    ★★★½

  • She's on Duty

    ★★★½

  • Team America: World Police

    ★★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★½

  • Throw Down

    ★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★½

  • Kung Fu Hustle

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★½

  • PTU

    ★★★★

  • We Stand Alone Together: The Men of Easy Company

    ★★

  • Rush Hour 2

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Crouching Tiger, Hidden Dragon

    ★★★★★

  • South Park: Bigger, Longer & Uncut

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • Made in Hong Kong

    ★★½

  • Full Alert

    ★★★★

  • Hero

    ★★½

  • The Quick and the Dead

    ★★

  • The Legend of Drunken Master

    ★★★★

  • City Hunter

  • Hard Boiled

    ★★★★★

  • The Godfather: Part III

    ★★★★

  • Home Alone

    ★★★

  • Skinny Tiger, Fatty Dragon

    ★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★

  • Wild Search

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • Armour of God

    ★★★

  • The Karate Kid Part II

    ★★★½

  • The Millionaires' Express

    ★★★½

  • Police Story

    ★★★★★

  • Wheels on Meals

    ★★★★½

  • The Karate Kid

    ★★★½