Sort by
  • Heart of Stone

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Oh Belinda

    ½

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • 10 Days of a Good Man

    ★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • The Nightingale of Bursa

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

  • Loving Adults

    ★★★

  • Me Time

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • Tell Me About Your Darkness

    ★★★

  • In Good Hands

    ★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Inventing Anna

  • Love Tactics

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Home Team

    ★½

  • Fresh

    ★★★½

  • What Will I Become?

    ★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★½

  • Don't Look Up

  • The Unforgivable

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Maid

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Aftermath

    ★½

  • Free Guy

    ★½

  • Last Summer

  • Good on Paper

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★½

  • Blue Miracle

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Have You Ever Seen Fireflies?

    ★★

  • The Unholy

    ★★

  • Deadly Illusions

  • The Fallout

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Hey There!

    ★½

  • Yes Day

    ★½

  • Paper Lives

    ★½

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Prime Time

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Stuck Apart

    ★★½

  • Terapist