Sort by
  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Troll

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • The Pentaverate

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • The Girl from Plainville

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Happiness

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½