• Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Morbius

    ★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Flux Gourmet

    ★★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★

  • I Didn't See You There

    ★★★★

  • The Janes

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Girl Picture

    ★★★★

  • Alice

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★½

  • Sirens

    ★★½

  • Meet Me In The Bathroom

    ★★★½

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★

  • Nanny

    ★★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Framing Agnes

    ★★★★

  • 2nd Chance

    ★★★½

  • Gentle

    ★★★½

  • Breaking

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Master

    ★★★★

  • Call Jane

    ★★★

  • A Love Song

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Emergency

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Danni and The Vampire

    ★★½

  • Scream

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Project Space 13

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • An Intrusion

  • House of Gucci

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Black Friday

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • The Bones

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The Cursed

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★½