• A Night to Remember

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • The In Between

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★½

  • The Nine Kittens of Christmas

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Scooby-Doo, Where Are You Now!

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★

  • Notes From Underground

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Winter Isolation

    ★★

  • The Prom

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★

  • Elf Pets: Santa's Reindeer Rescue

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Idiots Who Started The Party

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Secret × Heroine Phantomirage!: Eiga ni Natte Chodaishimasu

    ★★★

  • Double World

    ★★★

  • Beautiful, Goodbye

    ★★½

  • Channel X Cartoon Show

    ★★★½

  • Dirty Laundry

  • Forgiven Children

    ★★★★½

  • The Yalta Conference Online

    ★★★½

  • Motorcycle Drive By

    ★½

  • When I Write It

    ★★★

  • Toto

    ★★★½

  • The Light Side

    ★★½

  • Egg

    ★½

  • Scoob!

    ★★

  • One Cut of the Dead – Mission: Remote

    ★★★★½

  • I've Been Afraid

    ★★★★

  • Circus Person

    ★★★½

  • JCVD's Day Out

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Days

    ★★★★

  • The Bridge Curse

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Dragonheart: Vengeance

    ★★½

  • Prison Circle

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Dinner in America

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • The Turning

    ★★

  • The Grudge

    ½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★

  • No More Wings

    ★★★