Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Elysium

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Run

    ★★½

  • Indiana Jones and the Last Crusade

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Temple of Doom

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★½

  • Everybody Hates Johan

    ★★★★

  • Naked Lunch

    ★★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Con Air

    ★★★½