• Bad Trip

    ★★★½

  • Capone

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★★★

  • Leaving Neverland

  • ReMastered: The Two Killings of Sam Cooke

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★★

  • 22 July

    ★★★★

  • The Festival

    ★★★

  • Gotti

    ★★★

  • Abducted in Plain Sight

    ★★★½

  • Cardboard Gangsters

    ★★★★

  • White Boy

    ★★★

  • The Young Offenders

    ★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • The Bad Education Movie

    ★★★½

  • Love & Mercy

    ★★★½

  • The Hangover Part III

    ★★★★

  • The Hardy Bucks Movie

    ★★½

  • The Hangover Part II

    ★★★½

  • The Invention of Lying

    ★★★★

  • American Gangster

    ★★★★

  • Beyond the Mat

    ★★★½

  • Platoon

    ★★★½

  • Scarface

    ★★★★

  • Violent Playground

    ★★★½

  • Fred

    ★★★