• AEW x NJPW: Forbidden Door

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • AEW Revolution

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • The Jesus Music

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Jagged

    ★★★

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Val

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Twenty One Pilots: Livestream Experience

    ★★★★½

  • Army of the Dead

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Clerk

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • DDP: Relentless

    ★★★½

  • Last Meal

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Tremors: Making Perfection

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • Freaky

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★

  • Vinyl Nation

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Steve-O: Gnarly

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • One Cut of the Dead – Mission: Remote

    ★★★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★½

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★