• Prey

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • The Princess

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Father Stu

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • The Taking

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • This is GWAR

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Saloum

    ★★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★