Buket K.

“today is a good day to die” -Nelson (Kiefer Sutherland), Flatliners 1990

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Basic Instinct

  Basic Instinct

  ★★★★

  Basic Instinct... Senaryo açısından beni çeken film. İki saat içinde olaylar nasıl gelişecek büyük bir heyecanla izlettiriyor. Psikolojik gerilim türündeki en nefis örneklerinden birisi olabilir. Michael Douglas hayatımın bu filmdeki performansı ağzımı açık bırakmıştır.

 • River Queen

  River Queen

  ★★★½

  River Queen... Filmde harmanlanan müzikler hoşuma gitti. Bir şekilde izlettiriyor kendisini lakin senaryodaki kopukluk ve her ne kadar başrol oyuncusunun yanında Kiefer Sutherland’ın adı yazsa da filmde neredeyse yarım saat görebiliyoruz. Yine canım sıkıldı bu duruma ama genel olarak film keyifliydi.

Popular reviews

More
 • Pieces of a Woman

  Pieces of a Woman

  ★★★★★

  Pieces Of A Woman... Oyunculukların tavan yaptığı, bilhassa uzun neredeyse kesintisiz olan doğum sekansı çok çok başarılıydı. Çekimleri oldukça iyi ve anlatım da gayet güçlüydü. Feci etkilendim.

 • Thesis

  Thesis

  ★★★★

  Tesis... İzlediğim en nefis filmlerden birisi. Gerim gerim geren ve kötü adamın kim olduğu konusunda insanı ciddi şüphelere düşüren bir başyapıt olduğunu düşünüyorum. Filmdeki her detaya kadar dikkat etmek gerekiyor. 1996 İspanyol yapımı, tavsiye ederim.