Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Spirited

    ½

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sick

    ★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Blonde

  • Bros

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★