• Blonde

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

    ★★★★

  • Deep Water

    ½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Beebo Saves Christmas

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Home Sweet Home Alone

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Noah’s Shark

    ½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Injustice

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★

  • Being James Bond

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Plan B

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★