Sort by

Natisfea has logged 282 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Crow: City of Angels

The Crow: City of Angels

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
The Star Wars Holiday Special

The Star Wars Holiday Special

1978
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Coming Out of Their Shells Tour

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Coming Out of Their Shells Tour

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Ghost Rider

Ghost Rider

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Double Dragon

Double Dragon

1994
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Don't Look Under the Bed

Don't Look Under the Bed

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Taffin

Taffin

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Ender's Game

Ender's Game

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
George of the Jungle

George of the Jungle

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Of Love and Shadows

Of Love and Shadows

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Creed II

Creed II

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Great Outdoors

The Great Outdoors

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ted 2

Ted 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cyborg 2

Cyborg 2

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Beebo Saves Christmas

Beebo Saves Christmas

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Knock Off

Knock Off

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Jack Frost

Jack Frost

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Warriors

The Warriors

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Maleficent

Maleficent

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cyborg

Cyborg

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Hellraiser III: Hell on Earth

Hellraiser III: Hell on Earth

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dario Argento's World of Horror

Dario Argento's World of Horror

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The World of Jim Henson

The World of Jim Henson

1994
×
★★★
Edit this entry  
17
Home Sweet Home Alone

Home Sweet Home Alone

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Predators

Predators

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Predator 2

Predator 2

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ghostbusters II

Ghostbusters II

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Room in Rome

Room in Rome

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Angela & Viril

Angela & Viril

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Alice & Viril

Alice & Viril

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Sesame Street: 50 Years Of Sunny Days

Sesame Street: 50 Years Of Sunny Days

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
And the Oscar Goes To...

And the Oscar Goes To...

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Lara Croft: Lethal and Loaded

Lara Croft: Lethal and Loaded

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry