• The Comeback Trail

    ★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Grandma's Boy

    ★★★★★

  • Bubble Boy

    ★★★½

  • Back to the Future

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Happy Gilmore

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Toy Story 2

    ★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★★