Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Arnold

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★★

  • The Wandering Earth II

    ★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★½

  • Don't Look at the Demon

    ★★½

  • Marlowe

    ★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★

  • Athena

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • The Lair

    ★½

  • Fall

    ★★½

  • Carter

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Polar Bear

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • X

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Outfit

    ★★★½

  • Blacklight

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★