• Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Godmothered

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Come Play

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Nocturne

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Fatman

    ★½

  • Freaky

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Antebellum

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★

  • Project Power

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Unhinged

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Irresistible

    ★½

  • You Should Have Left

    ★½

  • The Rental

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

    ★½

  • Extraction

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Mulan

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • Alone

    ★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★

  • The Decline

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • Emma.

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Lost Girls

    ★★★½