Sort by

Blake has logged 17 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Report

The Report

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Primal

Primal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
Read the review Edit this entry  
16
Polaroid

Polaroid

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Motherless Brooklyn

Motherless Brooklyn

2019
×
★★
Read the review Edit this entry