Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Inside

    ★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Suzume

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Marlowe

    ★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Sisu

    ★★½

  • The Lost King

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Athena

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

  • The Invitation

    ★★½

  • In the Mountains

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • All Jacked Up and Full of Worms

    ★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Pretty Pickle