• Framing Britney Spears

  • First Date

    ★★★

  • Mayday

    ★★★★

  • El Planeta

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★★

  • Censor

    ★★

  • Pretend It's a City

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Transhood

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Time

    ★★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The King

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Hellboy

    ★★

  • Missing Link

    ★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Ray Romano: Right Here, Around the Corner

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Corporate Animals

    ★★★

  • We Are Little Zombies

    ★★★

  • Before You Know It

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

  • Sea of Shadows

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Monos

    ★★★★★

  • The Sound of Silence

    ★★

  • Polar

    ★★

  • Apollo 11

    ★★★

  • Sebastian Maniscalco: Stay Hungry

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★