• Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Missing Link

    ★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Dumbo

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★½

  • Kim Possible

    ★½

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Change Your Mind

    ★★★½

  • Smash and Grab

    ★★

  • Kitbull

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Holmes & Watson

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Ant-Man

  • Best Friend

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Auntie Edna

    ★★½

  • Guy Gets Beat Up and Dies For The War of the Escape For the Conquest of the Last Crusade of the War for the Planet of the Apes Rises and the Wasp: The Movie, Part 2 Chapter 6 Vol. 3 Episode V in 3-D 4K Ultra HD Mode: The Fall of Logan Paul

    ★★★★★

  • Smallfoot

    ★★★

  • Cycles

    ★★★½

  • Freaky Friday

    ★½

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Purl

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Tag

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Show Dogs

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Howard

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★½

  • Spongebob in Chabahar

    ★★★★½

  • Sherlock Gnomes

    ★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Duck Duck Goose

    ★★

  • Team Darryl

    ★★★★½

  • Peter Rabbit

    ★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Early Man

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Ferdinand

    ★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★½

  • Paddington 2

  • Gnome Alone

  • Justice League

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • Olaf's Frozen Adventure

    ★★

  • The Shape of Water

    ½

  • The Nut Job 2: Nutty by Nature

    ★½

  • The Emoji Movie

  • Undercover Grandpa

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Monkey Business: The Adventures of Curious George's Creators

    ★★★★½

  • Cooking with Alfred

    ★★

  • Despicable Me 3

    ★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★