• Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Farewell to Ozark

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • The Bubble

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ½

  • Kimi

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Red Notice

    ★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Chaos Walking

  • Willy's Wonderland

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • The Little Things

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★