• The Guilty

    ★★★½

  • Milk

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • The Paramedic

    ★★★½

  • Lotto

    ★★★★

  • Wedding Unplanned

    ★★★½

  • Before I Go to Sleep

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Dry

    ★★★½

  • The Vow

    ★★★

  • The Holiday

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Cinderella Man

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • Making The Irishman

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★½