• Pig

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Reign of Fire

    ★★½

  • Escape Room

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ½

  • Cruella

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Captain Blood

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Good, The Bart, and The Loki

    ★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Scoob!

  • In the Heights

    ★★★★½

  • F9

    ★★★

  • The Affairs of Cellini