Sort by
  • Choose Love

    ½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • The Flash

  • My Fault

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Love & Death

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • The Strays

    ★★

  • Perfect Addiction

    ★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★

  • Kaleidoscope

  • Shotgun Wedding

    ★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★