Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
The Kybalion

The Kybalion

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Bigfoot Alien Connection Revealed

The Bigfoot Alien Connection Revealed

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Heartbeat in the Brain

Heartbeat in the Brain

1970
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Project X

Project X

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Rest In Peace

Rest In Peace

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
BRIDAL_SHOWER_wrose

BRIDAL_SHOWER_wrose

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Wasabi Woman

Wasabi Woman

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Strawberry Shortcut

Strawberry Shortcut

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Pickle Surprise

Pickle Surprise

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lisa Suckdoll

Lisa Suckdoll

×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Fedora Samurai

Fedora Samurai

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Wasabi Woman

Wasabi Woman

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Wesley Verbank Octagon

The Wesley Verbank Octagon

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Rites Of Mu

The Rites Of Mu

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Viy

Viy

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Assholes

Assholes

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Vortex

Vortex

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
The Batman

The Batman

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Black Magic 2

Black Magic 2

1976
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Horror Rises from the Tomb

Horror Rises from the Tomb

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Twonky 2

The Twonky 2

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Four Lions

Four Lions

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Jam

Jam

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The House That Drips Blood on Alex

The House That Drips Blood on Alex

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Carla's Island

Carla's Island

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Slow Death

Slow Death

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Wisconsin Death Trip

Wisconsin Death Trip

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Wolf House

The Wolf House

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
100% Taxes

100% Taxes

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Utopia

Utopia

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Actors

Actors

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Lost Footage

Lost Footage

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Brass Eye

Brass Eye

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Twisted Pair

Twisted Pair

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cathy

Cathy

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Immoral Tales

Immoral Tales

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hardcore

Hardcore

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Stice's Satyricon

Stice's Satyricon

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Foam Bath

Foam Bath

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Olivia

Olivia

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cosmos

Cosmos

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Szamanka

Szamanka

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Unforgivable

Unforgivable

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
New York Ninja

New York Ninja

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry