• Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Yearly Departed

  • The Ripper

    ★★★

  • Castle Freak

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

  • Picture My Face: The Story Of Teenage Head

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Belushi

    ★★★

  • Welcome to a White Bright Limbo

    ★★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Stateless

    ★★★½

  • There's No Place Like This Place, Anyplace

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Inconvenient Indian

    ★★★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★

  • High Score

    ★★★

  • The Donut King

    ★★

  • Change Return

    ★★★★

  • Money Plane

  • The Old Guard

    ★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★

  • Teething

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Becky

    ★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • Dead Souls' Vacation

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • The Last Dance

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Little Fires Everywhere

  • The Hunt

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story​

    ★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Disclosure

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • The Social Dilemma

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★★

  • His House

    ★★★★

  • Coded Bias

    ★★★★½

  • A Thousand Cuts

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★

  • The Forbidden Reel

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Don't Worry, the Doors Will Open

    ★★★★

  • Grand Isle

    ★★

  • Primal

    ★★