• Injustice

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Escape The Undertaker

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • VHS 94

  • Night of the Animated Dead

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Brain Freeze

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Titane

    ★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Settlers

    ½

  • False Positive

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Awake

  • In the Heights

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ½

  • Cruella

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Great White

    ½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★½

  • Forget Everything and Run

    ½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★