• Smile

    ★★★

  • Tales from the Crypt: Demon Knight

    ★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Mona Lisa

    ★★★

  • Home for the Holidays

    ★★

  • Beetlejuice

    ★★★

  • Supermarket Woman

    ★★★

  • UFOria

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Gap-Toothed Women

    ★★★

  • A Flash of Green

    ★★★★

  • Breakdown

    ★★

  • Pie in the Sky

  • The Empty Man

    ★★

  • Freaky Farley

    ★★★

  • Dreamcatcher

  • The Blair Witch Project

    ★★★★

  • A Tale of Winter

    ★★★★