• Malignant

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Annette

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • F9

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • perfectCondition((GENUINE))

  • [tree]

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Rashomon — Side By Side

  • Mank

    ★★★

  • October Rumbles

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • Another Round

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Tenet

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • 8:46

  • I Know This Much Is True

  • The Exhibition Shaded Into a Vast Amusement Park

  • TFW No GF

    ★½

  • Fish & Soos

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Hunt

  • The Weeknd: After Hours

  • Siberia

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★

  • Former Cult Member Hears Music For The First Time

  • Possessor

    ★★★

  • Elephant in Real Time

  • Goldman v Silverman

  • Body Patterns

  • A Bicycle Ride In A Walmart

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Mandela Effect

    ½

  • Savage

    ★½

  • The Forest of Love

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Get a Grip!

  • The Irishman

    ★★★½

  • AI

  • In the Tall Grass

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Joker

    ★★½

  • Waves

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • It Chapter Two

  • Hair Love

  • Full Force

  • Breakfast

  • Surrender

  • Midsommar

    ★★½

  • Too Old to Die Young

    ★★★

  • Ma

    ★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Tommaso

    ★★★½