• What Happened, Brittany Murphy?

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • Britney Vs Spears

    ★★★½

  • Controlling Britney Spears

    ★★★★

  • Madonna - Madame X

    ★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★

  • Barbie: Big City, Big Dreams

  • Marlon Wayans: You Know What It Is

    ½

  • Free Guy

  • All the Streets Are Silent: The Convergence of Hip Hop and Skateboarding (1987-1997)

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

  • Titane

    ★★★

  • Fear Street: 1978

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Val

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★★★

  • False Positive

    ★★★

  • Together

  • Pray Away

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Moby Doc

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Borat: VHS Cassette

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Halston

    ★★★

  • The Battle for Britney: Fans, Cash and a Conservatorship

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★½

  • Shoplifters of the World

    ½

  • Hysterical

    ★★½

  • Happily

    ½

  • Nobody

    ★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Introducing, Selma Blair

    ★★★★

  • The Last Cruise

  • kid 90

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★

  • Allen v. Farrow

    ½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ½

  • CODA

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • Locked Down

    ½

  • Pretend It's a City

    ★★★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ½

  • Death to 2020

    ½

  • Long Toast

  • First Light

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • The Hand

    ★★★

  • The Prom

    ½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★½

  • Happiest Season

    ½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ½