Hugo D. has logged 14 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Holiday

Holiday

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Living with Michael Jackson: A Tonight Special

Living with Michael Jackson: A Tonight Special

2003
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★½
Edit this entry  
23
Patriot Games

Patriot Games

1992
×
★★
Edit this entry  
21
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Second Act

Second Act

2018
×
Edit this entry  
18
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
14
The Rules of Attraction

The Rules of Attraction

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Mountain Between Us

The Mountain Between Us

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Nowhere

Nowhere

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Border

Border

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry