Sort by

boat_bsk has logged 32 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ai Kai, Wat Chedi Boy

Ai Kai, Wat Chedi Boy

2023
×
★★
Edit this entry  
28
Piggy

Piggy

2022
×
★★★
Edit this entry  
28
Tid Noi: More Than True Love

Tid Noi: More Than True Love

2023
×
Read the review Edit this entry  
28
The Son

The Son

2022
×
★★★
Edit this entry  
27
Karmalink

Karmalink

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Elephant Whisperers

The Elephant Whisperers

2022
×
★★★
Edit this entry  
27
The Martha Mitchell Effect

The Martha Mitchell Effect

2022
×
★★★
Edit this entry  
26
Stranger at the Gate

Stranger at the Gate

2022
×
★★★½
Edit this entry  
26
Haulout

Haulout

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pathaan

Pathaan

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Flying Sailor

The Flying Sailor

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

2022
×
★★★
Edit this entry  
25
My Year of Dicks

My Year of Dicks

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Plane

Plane

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Before, Now & Then

Before, Now & Then

2022
×
★★★
Edit this entry  
22
Babylon

Babylon

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Sarasin Bridge of Love 2216

Sarasin Bridge of Love 2216

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
JUNG_E

JUNG_E

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
It's in the Woods

It's in the Woods

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Gangnam Zombie

Gangnam Zombie

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
14
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
My Best Friend's Breakfast

My Best Friend's Breakfast

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Lost King

The Lost King

2022
×
★★★½
Edit this entry  
07
Shotgun Wedding

Shotgun Wedding

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lady Boss: The Jackie Collins Story

Lady Boss: The Jackie Collins Story

2021
×
★★½
Edit this entry  
05
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sadako 3D 2

Sadako 3D 2

2013
×
Read the review Edit this entry  
02
Nanny

Nanny

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
White Noise

White Noise

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry