• Copshop

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

  • Run Hide Fight

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

  • Host

    ★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • Don't Listen

    ★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Black Bear

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • Blizzard of Souls

    ★★★★

  • Midway

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Ride Like a Girl

    ★★★★

  • The Beach House

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Two of Us

    ★★★

  • The Platform

    ★★

  • Martin Eden

    ★★★

  • The King

    ★★

  • Joker

    ★★★★★

  • La Llorona

    ★★

  • An Officer and a Spy

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • Ad Astra

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Ready or Not

  • Crawl

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • La Belle Indifference

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Beanpole

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Us

    ★★

  • Pain and Glory

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Truth and Justice

    ★★★

  • A Tale of Three Sisters

    ★★★★

  • The Golden Glove

    ★★★

  • System Crasher

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

  • Velvet Buzzsaw

  • Monos